Nazwa forum

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-12-08 21:20:58

acTiv
Użytkownik
Dołączył: 2017-12-08
Liczba postów: 2
WindowsChrome 62.0.3202.94

Podanie o stanowisko Moderatora

Wiek : 14 lat (2003.27.07)
Doświadczenie w Mta: 4 lata (Rok przerwy) - Tak byłem moderatorem na 2 bądź 3 militarkach

Nazywam się Damian i pochodzę z województwa Łódzkiego a dokładniej z Łodzi .Uczęszczam do 2 Klasy gimnazjum. Interesuję się Historią,najbardziej drugą Wojną Światową. Coraz bardziej pociągają mnie tematy o Wojnie w Syrii lub Afganistanie.Oglądam dużo filmów (dokumentalnych)na ten temat.Moim hobby jest granie w Siatkówkę i (Uni-Hokeja).Jestem kulturalnym graczem(aczkolwiek dużo przeklinam XD),potrafię pomóc w potrzebie.Jeżeli chodzi o naukę jestem przeciętniakiem. Posiadam dość dobrą ortografię,jestem osobą która się szybko uczy i znajduję sobie zajęcie. Staram się być miły w stosunku do graczy(Nie martwię się o własny czubek nosa). Jestem osobą pozytywną i dobrze patrzę na przyszłość. Nie boję się porażek a wręcz przeciwnie zyskuje na nich. Jestem aktywnym graczem na różnych serwerach,staram się wchodzić codziennie.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z niego zysk.Piszę dokładnie lecz czasem zdarzają mi się drobne błędy.

Czemu chciałbyś zostać moderatorem?: Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację. Była by to dla mnie wielka szansa na wykazanie się.

Offline

#2 2017-12-08 21:25:45

RetoSynku
Administrator
Dołączył: 2017-12-08
Liczba postów: 5
Windows 7Chrome 48.0.2564.97

Odp: Podanie o stanowisko Moderatora

Jutro damy ci znać.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
litrans - stylove - cienistycraft - darkknight - wklatce